VA - Books

Vampire Academy - poslední oběť

24. června 2010 v 16:28 | Vampire lady ♥TL♥

Vampire Academy:Last Sacrifice(volně přeloženo jako Poslední oběť-vyjde v usa 7.12.2010)

Vampire Academy- spoutání magii

24. června 2010 v 16:27 | Vampire lady ♥TL♥
Vampýrská akademie:Spoutáni magií/Spirit Bound/(datum vydání není známo)
Dimitri dal Rose konečnou volbu. Ale ona si vybrala špatně ...

Po dlouhé a srdcervoucí cestě do rodiště Dimitrije na Sibiři se Rose Hathawayová konečně vrátila do Akademie ke svojí nejlepší kamarádce,Lisse. Je téměř konec studia, a dívky nemohou dočkat až začnou žít skutečný život za branami Akademie. Ale Rosino srdce stále patří Dimitrijovi, a on je jinde.

Nepodařilo se jí ho zabít, když měla šanci. A teď její nejhorší obavy se stávají skutečnými. Dimitrij má ochutnat její krev, a ona ví,ve svém srdci,že ji loví . A pokud Rose se k němu nepřipojí,on nebude mít klid, dokud ji neumlčí...navždy
(ukázka z knihy
zde,originální anotace
zde)

Vampire Academy- krvavý slib

24. června 2010 v 16:26 | Vampire lady ♥TL♥
Vampýrská akdemie 4:Krvavý slib(vyjde v září 2010)Život Rose Hathawayové už nikdy nebude stejný.Po nelítostném útoku na Akademii zemřelo hodně Morojů i dhapýrů.Ti,kteří přežili,jsou na tom ještě mnohem hůř:musejí se vyrovnat se smrtí kamarádů.A Rosin krk nyní zdobí tetování,které všem zvěstuje,že zabila bezpočet Strigojů.
Jedna oběť je však důležitá…Dimitrij Belikov.Rose podstoupila bolestnou volbu,opustila Akademii i svou nejlepší kamarádku Lissu,poslední žijící Dragomirskou princeznu, a vydala se pronásledovat muže,kterého miluje.Musela
dojít až na kraj světa,aby Dimitrije našla a mohla tak splnit krvavý slib,který mu dala.Až ale nastane okamžik rozhodnutí,bude Dimitrij stále chtít,aby ho zabila,než aby žil jako stvůra?
V sázce je teď úplně všechno.Zranitelná a osamocen Rose se ocitá ve světě,který je pro ni stejně neznámý jako nebezpečný.Najde v sobě dost sil,aby Dimitrije zničila?Anebo se obětuje ve jménu nesmrtelné lásky?(ukázka z knihy zde,originální anotace zde)

Vampire Academy-stínem políbená

24. června 2010 v 16:24 | Vampire lady ♥TL♥
Vampýrská akademie 3:Stínem políbená(Vampire academy:Shadow kiss) 
Vlády se ujímá jaro a Rose Hathawayová by se měla připravovat na maturitní zkoušku. Jenže od nedávného smrtícího souboje se Strigoji se necítí zrovna nejlépe. Trpí nočními můrami, duši jí zaplavuje temný smutek a předznamenává cosi zlověstného.
Rose dobře ví, že jí není dovoleno milovat jiného strážce. Že musí především chránit Lissu, poslední princeznu z rodu Dragomirů. Jenže když přijde na krásného Dimitrije Belikova, některá pravidla se prostě musí porušit!
Rose své nejlepší kamarádce Lisse lže o svém vztahu k Dimitrijovi, ale jejich přátelství se nyní ocitá v ještě větším ohrožení než kdy předtím. Nesmrtelní vampýři se chtějí pomstít za to, co jim Rose nedávno provedla. Ve strašlivé bitvě, která předčí i nejhorší noční můru, se Rose bude muset rozhodnout mezi dvěma lidmi, na nichž jí záleží nejvíc. Bude ale její volba znamenat, že přežije jen jeden z nich? A pokud ano, bude to Lissa, nebo milovaný Dimitrij?

Po serii VA bude následovat další serie

14. června 2010 v 21:53 | Vampire lady |M|
Richelle (autorka Vampýrké akademie) zveřejnila, že až dokončí serii VA, napíše další, která se o ni bude volně opírat. Příběh nebude vyprávět Rose, ale budou sev ní objevovat vedlejší postavy VA. Nová serie nese název Spin-off. Datum vydání není známo, autorka jen prozrazuje, že na knížku si dva roky počkáme, takže jí můžeme očekávat v roce 2012.

Zlatá kniha

10. června 2010 v 15:39 | Vampire lady |M|
Takže, po dlouhé době opět něco přidám. Jedná se o knižní soutěž, kterou pořádá CBDB jménem Zlatá kniha. Můžete volit nejlepší knihu a nejlepšího autora.
Jsou nominovány např. VA, Stmívání, Zatmění, Rozbřesk, TVD, hostitel,....
Autoři např. Stephenie, L.J.Smith, Richelle,.....

Já osobně hlasovala pro VA a Stephenii. No, uvidíme, jak to dopadne.
HLASUJTE ZDE!
 
 

Reklama