Info

Volterra

12. července 2010 v 23:43 | Vampire ladies
Nejspíš víte, že jsem týden chyběla. Důvod? Byla jsem na dovolené v Toskánsku a to by bylo, abych se taky nekoukla do Volterry. Ano, jsem šťastlivec a byla jsem ve Volteře. Byl to zážitek na celý život! Nejdříve jsem se obávala, že malebné městečko postaveno na vysokém kopci nemá o existenci TS nejmenší ponětí.
imagebam.com


Bohudík jsem se zmýlila. V informacích o městě měli plno věcí ohledně New moon.(Fotky dodám zítra) Byly tam letáčky, trička, plakáty, mapa a spousta dalších věcí. Prostě nádhera.

imagebam.com
imagebam.com


Samozřejmě jsem si musela něco pořídit, mám mapu a záložku(fotky dodám) a 8 malých letáčků, za které jsem vyplázla 20 centů za kus, říkala jsem si, jestli to má vůbec cenu, ale pak jsem je koupila a navíc jsem ochotná 4 z nich dát do aukce. Nabízejte, kolik dáte. Nemusí se ale jednat jen o peníze, může to být třeba i návštěvka. Já vám ho pak pošlu poštou. Napište:
*kolik dáte nebo o kolik jste schopni zvednout návštěvnost
*kontakt
Doufám, že se někdo přihlásí, je to speciálně z Volterry. Taky jsem si koupila hrníček s Voluriovými. Můžete se mě na cokoliv zeptat a já ráda odpovím. Je tu jen pár fotek, většinu mám v mobilu a ty ještě nemám přetahnuté do mobilu. No zkrátka, město žije New moon, ale ne tak markantně jako Forks.
     
imagebam.com
Ona věž s hodinami


S láskou xxx
Vaše Šílená Maci
vampire-ladies.blog.cz-Maci


Celý den tu nebudu

7. července 2010 v 10:42 | Vampire lady ♥TL♥
Ahojky zlatíčka :))))

omlouvám se ale dneska tady celý den nebudu :((((

0.1. jedu na nákupy oblečení
» ponevadž moje zásoba na léto je fakt mizerná :D

» nepřítomnost? 11:00 - 20:00 cca

» pak až se vrátím tak přidám pár článku a oběhnu všechny sbé... tak zatím kdyžtak pište a já se vám večer ozvu :))))

tak zatím pá ... pisnu vám večer :)) mvr =*

Povídka

5. července 2010 v 16:48 | Vampire lady ♥TL♥
Ahojky zlatíčka :)))

» Maci píše novou povídku 
» povídka bude na blogu kolem 10.7-15.7. 2010 ( až se Maci vrátí z Florencie )

ta povídka je skvělá... už jsem četla první a druhou kapitolu, a úplně mě to nadchlo... líbilo se mi to víc než stmívání knížka ... myslím že Maci má před sebou slibnou budoucnost spisovatelky... dokonce mi některé momenty přišly lepší než v Označené třeba :) prostě Maci je v tomhle dokonalá... už se těším až napíše zbytek... podle mě, by to měla vydat.

0.1 rekonstrukce

tak... začla jsem s rekonstrukcí... v první řadě jsem už spravila rubriky takže na ně jde klikat, ale není to ještě celé.... menu jsem taky udělala trochu jinak... akorát musím najít někoho kdo by mi udělal tutorials a oddělovače článku+ ikonky atd... neznáte pls někoho kdo tohle dělá?? moc by mi to pomohlo

0.2 dneska sem dělala svou první ikonku :D

ááno je to tak :D rozhodla jsem se že bych chtěla začít dělat grafiku.... začnu tím lehčím že budu dělat diplomky, ikonky a pak přejdu na desingy :)

54354

wow.... zas mě chytlo stmívání :D

4. července 2010 v 11:54 | Vampire lady ♥TL♥
01. můj dojem z Eclipse

Ahojky zlatíčka,
tak včera jsem byla na Eclipse :)))))
aaa??????????
naprostá BOMBA!!!!
zase mě to chytlo :))) bylo to skvělé... Nej ten začátek, úplně jak Riley řval tak mi naskočila husí kůže... nemohla jsem pohled odtrhnout od toho mega pláátna :D:D já se bála i mrknout abych o nic nepřišla.... a jak Victorii honily po těch dvou stranách vlci a Cullenovi..... nebo ta scéna kdy je Jasper učil, Bells s Edwardem v tý posteli...... to bylo tak žhavý :P:D no prostě stmívání první dl je oproti tomu nic :D samorřejmě že je taky úžasné ale zatmění u mě jasně vede :)))) 

02. váš dojem z Eclipse??

byly jste už na eclipse ?? jaké jsou z něj vaše dojmy??

pište do komentářů :) moc ráda si to poslechnu :)

03. nwm jak naložit s tímto blogem... pff :()

táák... nwm co stímhle blogem... chci na něm s Maci být..... akorát nwm jak to na něm udělat.... pls poraďte mi nějak... jestli tu mám dávat věci jen ohledně filmů, knížek atd... a nebo sem dávat i novinky ze světa herců atd....
poraďte pls co by jste tu chtěli mít

04. Maci je na dovči :))) a navíc ještě kde !! :D

Maci je na dovči..... a teď velká závist :D jela do Italie do Volltery :D:D wow.. jak já bych taky chtěla jet!!! :))) takže až se vrátí dáme sem fůru fotek od tama :))) už se strašně těším :)))

Maciina nepřítomnost : » 2.7 - 9.7. 2010

05. toe asi vše :))

tak, to bude pro dnešek asi všechno... teď oběhnu SBéčka a potřebuju si najít ještě nějaké nové... ode dneška chci tenhle blog už pořádně rozjet..... dess sice ještě není ale to mi v ničem nezabrání!! :D 

tak zatím páá zlatíčka :)) mám vás moc ráda :)

Ahojky

2. července 2010 v 13:11 | Vampire lady ♥TL♥
Ahojky zlatíčka :))) ...... kámoška a spoluadminka od Vicky jede na chatu a Vicky by potřebovala na blogu pomoct, protože jede na víkend taky pryč. Takže přes celý víkend až do středy mě najdete na blogu http://tvd-fans.blog.cz/ .. tak dyžtak pisněte :-* mvmr =*
 
 

Reklama