appearences

'Eclipse' Screeming from July 5, 2010 Kristen

9. července 2010 v 22:25 | ¨Vampire ladies
'Eclipse' dobývá filmová plátna, Twilight fanoušci jsou nadšení a režisér David Slade říká, že fanoušci budou ještě víc nadšení když ke konci roku vyjde DVD. Slade vysvětloval vystřižené scény, "Je tam krásná scéna mezi Angelou a Bellou, kde jsou spolu jen holky a mluví o dívčích věcech, o žárlivosti." 
"Bella je zcela a naprosto pohlcena do těchto věcí - Angela o tom nemá představu - [a Bella] ji zaslepí do základních lidských věcí. Je to rozkošná scéna a jsem si jistý, že bude na DVD. Film by to zabilo. Film měl v sobě "teplo" a tohle by ho zastavilo." 
A dodává: "Byla to jedna z těch věcí, které jsou musel neochotně odstranit, ale později to tam bude, pro prosperitu."


'Eclipse' Screeming from July 5, 2010

9. července 2010 v 22:15 | ¨Vampire ladies
vampire ladiesKristen a Robert se (5/7) zúčastnili 'Eclipse' Screemingu v Los Angeles, kde v kině překvapili fanoušky. Fotky jsou nekvalitní, ale aspoň něco. 

2
Více v celém článku

Kristen a Dakota na Eclipse premiéře v šatech od Elie Saab

8. července 2010 v 18:39 | Vampire lady ♥TL♥
vampire ladies
Elie Saab, velký modní návrhář, který obléká mnoho slavných hollywoodských hvězd. Kristen Stewart a Dakota Fanning si na sebe oblíkly jedinečné šaty s desingem od Elie Saab. Vzaly si je na premiéru Eclipse v LA. :)))

01

» Kristen Stewart se zúčastnila premiéry v LA... Na sobě měla bíle, mini šaty, bez jednoho rukávu, vyšívané vlnou a vzadu s cutout detailem, od Elie Saab Haute Couture Podzim/ Zima » kolekce 2009/2010  
» Dakota Fanning na sobě měla bežové koktejlky, s jedním krajkovým ramenem (krátkým rukávem), s detaily pero lemu od Elie Saab Haute Couture Jaro / Léto » kolekce 2010

!!! Copy with our source !!!

vampire ladies


       

KRISTEN ON DAVID LETTERMAN SHOW

5. července 2010 v 16:36 | Vampire lady ♥TL♥
Co nevidět se Kristen objeví v show Davida Lettermana. 

imagebam.com
imagebam.com


Kristen za pár (tý)dnů začne natáčet film On the Road (česky Na cestě od Jacka Kerouaca), kde hraje postavu Marylou, která je blonďatá.
 
 

Reklama