Rob rozhovor

12. července 2010 v 21:05 | ¨Vampire ladies |  TS - Characters
Dnes se objevil jeden nový rozhovor s Robem. Je vážně zajímavý, musíte si ho přečíst. 
Robert Pattinson se zdá být trochu popletený. Tento 'Twilight'" idol dorazil přímo z nočního natáčení filmu 'Water For Elephants' poskytnout nám rozhovor. Ve skutečnosti nemůže být povahově moc jiný než charakter, kterého představuje v 'Twilight' sáze, totiž Edwarda Cullena. Je vřelý, milý, a což je ve velkém kontrastu S Edwardem, uvolněný. Žádné našpulené rty a až ohnivě upřené pohledy na Pattinsonovi nenajdete. On ani jeho herecká kolegyně nehodlají diskutovat o jejich vztahu za obrazovkou a to i navzdory jejich Červencovém polibku na 'MTV Movie Awards', Rob však nemá problém mluvit o čemkoli jiném, od vážných věcí až po ty triviální. Je jasné, že se nenarodil k tomu, aby byl super hvězda - rozhovor shledává hloupým - ale podvolil se v rozhovorech poskytnutých ještě před 'Twilight' a naštěstí není poznamenaný svým egem. Oblečený v jeanech, bílém tričku a se svými elegantně zastřiženými slavnými zdivočelými vlasy sedá dolů, aby poskytl další rozhovor o životě...
Potkal jsi někdy někoho, kdy ti omylem řekl Edward?

Lidé mi říkali Edwarde - samozřejmě ne rodina, to by bylo dost podezřelé! Kamarádi to dělali, aby si mě dobírali. Moc toho o 'Twilight' neví, ale někteří z nich si našni něco na R-Pattz téma a teď mě jeden z nich oslovuje už jen R-Pattz, což se mu zdá legrační.Edward umí číst myšlenky. Kdyby jsi ty také uměl číst myšlenky, jak by zněly?


Naprosté ticho, prach vlající ve větru. Nebo jen čistý hluk...S kterými aspekty Edwarda se nejvíc ztotožňuješ?


Trošku se to v průběhu ságy mění. Myslím, že v prvních dvou dílech má Edward pocit, že se nikoho nemůže dotknout nebo že se nikdo nemůže dotknout jeho. Říkával jsem si, "Nikdy k nikomu nechci mluvit". Když jsem byl mladší, cítil jsem to tak. Ale už jsem z toho vyrostl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama