John Corbett talks about Kristen Stewart

10. června 2010 v 15:35 | Vampire lady ♥TL♥ |  interview and videos
'Twilight' a 'Sex and the City' mají společného něco velkého - a to je fakt, že jsou to trháky. 

John Corbett, který hrál s Kristen Stewart v roce 2007 v horou 'The Messengers' - i přesto zůstává v kontaktu s herečkou a její rodinou. Měl tušení, že bude mít Stewart, 2010, tak slavné jméno? "Tehdy jsem myslela že byla Kristen začínající herečka, ale nikdy nevíte jaké to bude, když s nimi pracujete - zejména v tomhle věku," zdělil časopisu People


Herec říká, že vzestup Stewart ke slávě nebyla vůbec tak jednoduchá i pro její rodinu. 

"Viděl jsem se s Kristeniným tátou Johnem a mluvili jsem o tom fenomenu co se stal a upřímně řečeno, pro ni je to také osina v zadku," říká Corbett, 49. "Myslím, že je to "divný" slovy popisovat co jak to její táta cítí. Je to jeho malá holčička a myslím, že se vůči ní cítí velmi ochranitelsky. Neuvádím slova co John řekl, ale není přirozené, aby vaše dítě bylo předmětem takové pozornosti - žádoucí a nežádoucí." 

Dostaňme se zpět ke Stewart, Corbett říká, že lituje, že si s jejím otcem o tom nemohl promluvit - o kom? - Robu Pattinsonovi. "Je to jedna věc, na kterou jsem se ho měl zeptat, ale nedostal jsem se k tomu," řekl Corbett. "Kdyby on a Kristen spolu vážně chodili, myslím, že by to byl dobrý tah. Vypadají jako dva opravdu sladcí mladí lidé. Kristen byla krásná už tehdy, když jsem sní pracovat, a věděl jsem, že vykvete v krásnou ženu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama